Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ochrona drewna na zewnątrz | Ochrona drewna wewnątrz | Ochrona metalu na zewnątrz | Ochrona metalu wewnątrz | Szpachle do drewna i metalu

Domalux Professional dwukrotnie wyróżniony w konkursie Produkt Wykonawcy

Lakier Domalux Professional Poliuretan Aqua 2S został aż dwukrotnie wyróżniony w konkursie „Produkt Wykonawcy 2012”. Poliuretan Aqua 2S otrzymał wyróżnienie jury  w kategorii „produkty do ochrony drewna”. Zdobył także Nagrodę Specjalną konkursu – w internetowym głosowaniu użytkownicy serwisu fachowywykonawca.pl wskazali go jako  najlepszy ze wszystkich zgłoszonych w konkursie produktów.

W Jury konkursu „Produkt Wykonawcy” organizowanego przez redakcję miesięcznika FachowyWykonawca.pl, zasiada blisko 30 ekspertów: przedstawicieli stowarzyszeń i związków branżowych oraz firm wykonawczych, prowadzących działalność w sektorze remontowo-budowlanym. Zgłoszone produkty oceniane są pod kątem walorów użytkowych, wydajności i wszechstronności zastosowania. Analizie poddawana jest również relacja ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i dostępność produktu na polskim rynku. W tegorocznej -  trzeciej edycji konkursu, udział wzięły 44 produkty.

Domalux Professional to marka lakierów parkietowych przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców. Nagrodzony w konkursie „Produkt Wykonawcy 2012” lakier Poliuretan Aqua 2S jest wodorozcieńczalnym, dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym do lakierowania drewna wewnątrz pomieszczeń, a w szczególności podłóg drewnianych: parkietów, mozaiki parkietowej, podłóg przemysłowych i desek. Wyróżnia się bardzo wysoką odpornością mechaniczną oraz łatwością stosowania. Tworzy dekoracyjne, nieżółknące powłoki odporne na działanie wody oraz czynników chemicznych takich jak alkohol, czy roztwory środków myjących. Posiada atest antypoślizgowy, jest odporny na ślady obuwia (BHMR). Poliuretan Aqua 2S to także lakier bezpieczny dla zdrowia wykonawców i użytkowników - nie zawiera szkodliwych związków chemicznych z grupy NMP, spełnia najnowsze (2010) unijne normy limitu zawartości lotnych związków organicznych (LZO).

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone