Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Klej do ociepleń z mikrowłóknami

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Klej do ociepleń z mikrowłóknami

Kleju BOLIX UZB wchodzi w skład  systemów ociepleń BOLIX HD. Służy do przyklejania płyt styropianowych do typowych podłoży mineralnych i wykonywania na styropianie warstwy zbrojonej odpowiednią siatką z włókna szklanego. Właściwości wyrobu pozwalają na aplikację w obniżonych zakresach temperatury otoczenia tj. od +3°C, a po upływie 8 godz. od czasu nałożenia możliwe spadki temperatury do -5°C.

Wykazuje wysoką przyczepność oraz elastyczność do podłoża, a poprzez zastosowanie mikrowłókien jest odporny na zarysowania i pęknięcia.  Stosowany jest przy docieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego systemu ociepleń oraz przy naprawach i renowacjach ścian zewnętrznych budynków ocieplonych według metody „lekkiej mokrej". Jest używany również do wyrównywania (nierówności do 5 mm) i wygładzania podłoży mineralnych przed nakładaniem farb i tynków cienkowarstwowych. W skład BOLIX UZB wchodzą:  sucha mieszanka spoiw hydraulicznych, polimerów, baza drobnoziarnistych wypełniaczy mineralnych oraz dodatki modyfikujące.

 

Dane techniczne
Konsystencja suchy proszek
Kolor biały
Gęstość nasypowa ok. 1,4 kg/dm3
Zużycie zaprawy klejącej przy wykonywaniu ocieplenia budynku

ok. 4,0 kg/m2 - przy klejeniu płyt styropianowych na odpowiednio przygotowanym podłożu wynosi ok.oraz przy wykonywaniu warstwy zbrojonej wynosi

Cena 48 zł/25kg

 

powrót
Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone