Szukaj w serwisie

Kategorie:

Kleje i zaprawy | Fugi | Farby, lakiery i bejce | Wylewki i podkłady podłogowe | Podkłady gruntujące | Hydroizolacje

Tutaj jesteś: Podłogi / Kleje i zaprawy

Klej w sprayu firmy tesa

kategoria: Kleje i zaprawy
Klej w sprayu firmy tesa
Klej w sprayu firmy tesa [fot.: Tesa]

Praktycznie wszyscy profesjonaliści działający w branżach związanych z wykonywaniem usług monterskich nie mogą się dzisiaj obyć bez produktów samoprzylepnych - zarówno architekci, projektanci, monterzy stoisk targowych czy tapicerzy samochodowi. Mocowanie materiałów na dużych powierzchniach może w takich sytuacjach stanowić poważne wyzwanie, szczególnie, gdy klejone są różne materiały o różnych ciężarach.

Nowy klej w sprayu tesa EXTRA STRONG 60022 - specjalne rozwiązanie dla mocnego mocowania do chropowatych i porowatych powierzchni

Od dziś, dzięki przygotowanym specjalnie profesjonalistów: klejom, środkowi czyszczącemu i środkowi do usuwania kleju, procesy związane z klejeniem staną się prostsze. Asortyment produktów tesa, opracowanych z myślą o klejeniu dużych powierzchni, przeznaczony jest do stosowania z wieloma rodzajami materiałów, począwszy od tworzyw ABS i PCV, a skończywszy na gumie i metalach. Proces klejenia został zoptymalizowany dzięki zastosowaniu przemysłowego środka czyszczącego, natomiast dokonywanie poprawek i eliminacje błędów umożliwia specjalny środek do usuwania kleju.

Zestaw klejów w sprayu zapewnia zróżnicowane, ale zawsze optymalne rozwiązania dla wszystkich rodzajów klejonych materiałów

Klej tesa Spray Glue PERMANENT 60021 gwarantuje solidne mocowanie lekkich materiałów, np. papieru, tkanin czy styropianu. Klej w postaci delikatnej, równomiernie rozprowadzonej mgiełki tworzy doskonałe wiązanie zarówno na gładkich, jak i nierównych powierzchniach.

Klej tesa Spray Glue EXTRA STRONG 60022 tworzy wyjątkowo silne wiązanie, szczególnie na szorstkich i porowatych powierzchniach. Ten klej w sprayu jest odporny na wysokie i niskie temperatury, doskonale wiąże także cięższe materiały, takie jak drewno lub metal. Regulowana dysza pozwalająca uzyskać dowolnie mały lub duży strumień kleju ułatwia eksploatację i nałożenie równomiernej warstwy kleju.

Praca przedsiębiorstw z branży graficznej, reklamowej oraz firm konstruujących stoiska targowe i wykonujących modele polega w dużej części na wykonywaniu tymczasowych połączeń przy pomocy kleju. Dzięki klejowi tesa Spray Glue REPOSITIONABLE 60023 wielokrotne mocowanie i demontaż lekkich materiałów, jak np. bilboardów reklamowych, plakatów lub szablonów, staje się łatwejsze. Przezroczysty, odporny na promieniowanie UV klej tworzy cienką i równą warstwę. Aby uzyskać trwałe wiązanie można go nałożyć na powierzchnie obu klejonych materiałów lub zastosować pojedynczą, grubszą warstwę. Bez względu na to, czy wymagane jest stałe wiązanie, klej, dzięki swojej wysokiej jakości, gwarantuje brak wycieków, wypaczeń i odbarwień, spełniając w ten sposób najwyższe wymagania wizualne stawiane w branży graficznej.

Nowy asortyment produktów uzupełniają dwa profesjonalne środki czyszczące do klejów w sprayu.

  • Środek czyszczący tesa INDUSTRY CLEANER 60040 służy do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń i pozostałości, w sposób optymalny przygotowuje powierzchnie do nałożenia kleju.
  • Środek do usuwania kleju tesa ADHESIVE REMOVER 60042 usuwa zaschnięty klej i może być stosowany do wykonywania poprawek w razie przypadkowego nałożenia kleju w niewłaściwym miejscu lub w przypadku zastosowania niewłaściwego rodzaju kleju.
powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone