Szukaj w serwisie

Kategorie:

Kleje i zaprawy | Fugi | Farby, lakiery i bejce | Wylewki i podkłady podłogowe | Podkłady gruntujące | Hydroizolacje

Tutaj jesteś: Podłogi / Farby, lakiery i bejce

Lakiery na każdą podłogę

Lakiery na każdą podłogę
Lakiery na każdą podłogę [fot.: PPG Polska]

Domalux Capon Extra (podkład do drewna krajowego) oraz Domalux Exotic Primer (podkład do drewna egzotycznego) to uniwersalne lakiery nawierzchniowe do różnych gatunków drewna.

Domalux Capon Extra - nitrocelulozowy podkład wiążący przeznaczony do gruntowania podłóg o nawierzchni z drewna krajowego. Stabilizuje luźne cząstki drewna i poprawia związanie poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym. Zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych, zapobiega ciemnieniu drewna (co jest istotne szczególnie przy malowaniu drewna dębowego i bukowego). Czas schnięcia 4 h. Jedna lub 2 warstwy. Wydajność z 1 litra 10-12 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 0,5 l, 1 l, 5 L oraz 10 l.

Domalux Exotic Primer lakier podkładowy do drewna egzotycznego. Podkład wiążący na bazie alkoholu przeznaczony do gruntowania drewna egzotycznego. Minimalizuje wypłukiwanie olejków i barwników z drewna. Stosowany do drewna egzotycznego i krajowego, zapobiega jego ciemnieniu pod wpływem poliuretanowych lakierów nawierzchniowych. Czas schnięcia 4 h. Liczba warstw: 1 (wałek, pędzel) lub 2 (blacha parkieciarska). Wydajność z 1 litra do 10 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 1l i 5l.

zdjecie
[fot.: PPG Polska]

Ceny:
Domalux Capon Extra
0,5 l - 8,46 zł
1 l- 15,72 zł
5 l - 72,55 zł
10 L - 133 PLN

Domalux Exotic Primer
1l - 20,03 zł
5l - 94,61 zł

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone