Szukaj w serwisie

Kategorie:

Farby do wnętrz | Farby elewacyjne | Sucha zabudowa | Tynki wewnętrzne | Tynki zewnętrzne | Systemy dociepleń | Hydroizolacje | Produkty do pielęgnacji i konserwacji | Kleje, zaprawy, fugi | Narzędzia i akcesoria | Fundamenty i piwnica | Klinkier | Uszczelnianie okien

Mieszanka gipsowa do tynków wewnętrznych - Baumit Ratio Glatt L

kategoria: Tynki wewnętrzne
Mieszanka gipsowa do tynków wewnętrznych - Baumit Ratio Glatt L
Mieszanka gipsowa do tynków wewnętrznych - Baumit Ratio Glatt L

Malowanie czy tapetowanie wnętrz pozwala odświeżyć i ożywić pomieszczenie. Warto jednak pamiętać o idealnie prostych i gładkich ścianach, które ułatwią prace remontowe. Lekki tynk gipsowy Baumit Ratio Glatt L zapewni gładką powierzchnię, którą można zaaranżować według własnych upodobań.

Tynk Baumit Ratio Glatt L jest fabrycznie przygotowaną, suchą i lekką mieszanką gipsową do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych wewnątrz pomieszczeń.

Lekki tynk jednowarstwowy Ratio Glatt L sprawdzi się w szczególności na dużych powierzchniach ścian i sufitów z cegły oraz pustaków. Warto podkreślić, że nanoszona przy pomocy agregatu tynkarskiego masa idealnie przylega do podłoża, a także wypełni delikatne rysy i ubytki.

Mieszanka składająca się z gipsu, wapna budowlanego, piasku drobnoziarnistego oraz perlitu po wymieszaniu z wodą jest niezwykle łatwa i szybka w obórce, wysoce plastyczna oraz bardzo wydajna.

Średnie zużycie materiału wynosi jedynie około 8 kg na m² tynku o grubości 10mm. Dzięki temu, że Baumit Ratio Glatt L jest elastyczny i trwały, nie występuje zjawisko spękań skurczowych. Nałożenie materiału na powierzchnię gwarantuje otrzymanie idealnie gładkiej płaszczyzny, którą można pokrywać farbami, tapetami lub aranżować w dowolny inny sposób. Dodatkowo masę można także stosować na stropy, dzięki czemu uzyskamy równą powierzchnię sufitu ułatwiającą jego aranżację. Warto podkreślić, że tynk Baumit Ratio Glatt L jest przyjazny dla zdrowia i bardzo dobrze tolerowany przez ludzi. Naturalne właściwości stosowanego spoiwa gipsowego tworzą zdrowy mikroklimat – regulując wilgotność w pomieszczeniach.

Co więcej, tynk Baumit Ratio Glatt L zapewnia wysoką paroprzepuszczalność. Właściwości te powodują, że tynk gipsowy Baumit Ratio Glatt L idealnie nadaje się do wykończeniowych prac wnętrzarskich w budynkach mieszkalnych lub użyteczności publicznej, takich jak hotele, szpitale, przedszkola czy szkoły.

Idealnie gładkie i równe powierzchnie ułatwiają prace wykończeniowe i zdecydowanie poprawiają końcowy efekt dekoracji ścian i sufitów. Lekki tynk gipsowy Baumit Ratio Glatt L daje możliwość uzyskania płaszczyzny pozbawionej nierówności, którą można malować na dowolny kolor lub dekorować w wybrany sposób.

Baumit Ratio Glatt L, op. 30 kg,
Cena: 28,05 zł/op

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone