Szukaj w serwisie

Kategorie:

Kleje i zaprawy | Fugi | Farby, lakiery i bejce | Wylewki i podkłady podłogowe | Podkłady gruntujące | Hydroizolacje

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit
Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit

Wymiana okładzin podłogowych, układanie terakoty czy nowego parkietu wiąże się z przygotowaniem idealnie równego podłoża. Aby powierzchnia „trzymała poziom” warto zastosować wylewki samopoziomujące. Jastrych Alpha 2000 z oferty firmy Baumit to zaprawa idealnie nadająca się do przygotowania podłoża pod wszelkiego rodzaju posadzki. Co więcej, można ją także stosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Samopoziomujący, płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit przeznaczony jest do wykonywania podkładów podłogowych związanych z podłożem i na warstwach izolacji termicznej. Warto zaznaczyć, że masa ta tworzy równe i nośne podłoża pod wszelkiego rodzaju posadzki - płytki ceramiczne, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, parkiety oraz panele podłogowe.

Co ciekawe, sucha powierzchnia wylewki nie wymaga szlifowania i jest gotowa do prowadzenia większości prac posadzkarskich. Jedną w ważniejszych cech mieszanki Alpha 2000 firmy Baumit jest dobre przewodzenie ciepła i niski skurcz , dlatego idealnie nadaje się na ogrzewania podłogowe.

Dzięki unikalnym właściwościom powstałym w wyniku zastosowania spoiwa alpha w porównaniu z tradycyjnymi wylewkami cementowymi, przynosi wymierne oszczędności energii oraz stwarza możliwość efektywnego sterowania ogrzewaniem.

Alpha 2000 firmy Baumit przeznaczona jest do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, a także  pływających. Warto podkreślić, że fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka przystosowana jest do obróbki w różnego rodzaju mieszarkach, szczególnie podczas pracy na dużych powierzchniach. Istotną właściwością płynnych jastrychów z oferty firmy Baumit jest bardzo dobry rozpływ masy, a także szybkie wysychanie wylewki. Na uwagę zasługuje fakt, że płynne jastrychy stanowią ochronę przeciwpożarową, a także tłumią dźwięki.

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone