Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ochrona drewna na zewnątrz | Ochrona drewna wewnątrz | Ochrona metalu na zewnątrz | Ochrona metalu wewnątrz | Szpachle do drewna i metalu

Po Makor-Tix - akrylowa gruntoemalia 2w1

Po Makor-Tix - akrylowa gruntoemalia 2w1
Po Makor-Tix - akrylowa gruntoemalia 2w1 [fot.: Polifarb Dębica]

Makor-Tix® to gruntoemalia marki Polifarb Dębica o wszechstronnym zastosowaniu – zapewnia antykorozyjną ochronę i estetyczny wygląd wszelkim metalowym powierzchniom.

Po Makor-Tix® to produkt 2 w 1, czyli farba gruntująca o właściwościach przeciwrdzewnych oraz emalia nawierzchniowa. Podwójne zastosowanie tej akrylowej gruntoemalii zapewnia profesjonalną ochronę i dekorację metalowych dachów, ogrodzeń czy konstrukcji stalowych oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni: stalowych, ocynkowanych, cynkowych, żeliwnych, aluminiowych, miedzianych oraz stopów metali.

Produkt jest szczególnie zalecany do zabezpieczeń antykorozyjnych: pokryć dachowych, rynien, siatek ogrodzeniowych oraz metalizowanych powierzchni stalowych konstrukcji mostów.

Makor-Tix® wyróżnia się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego sprzęty nim pomalowane doskonale sprawdzą się w różnych warunkach eksploatacji. Produkt można także nanosić na niewielkie ogniska rdzy. Makor-Tix® tworzy trwałe, matowe powłoki o wysokiej sile krycia i bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Natomiast gęsta, żelowa konsystencja farby pozwala na jej grubowarstwową aplikację.

Makor-Tix® służy także do dekoracji – pełna paleta barw tej gruntoemalii to 10 gotowych kolorów: szary perłowy, ciemny zielony, czerwony, szary metaliczny, grafitowy, brąz czekoladowy, zielony, wiśniowy, miedziany i czerwony tlenkowy.

Kolorystyka: 10 gotowych kolorów
Stopień połysku: mat
Wydajność: ok. 7 - 9 m² l
Czas schnięcia: ok. 1,5 h
Opakowania: 1 l; 3 l; 10 l
Cena brutto: 36,19 zł / 1 l (brąz czekoladowy)

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone