Szukaj w serwisie

Kategorie:

Izolacje | Docieplenie | Renowacja dachu | Produkty uszczelniające | Produkty czyszczące i konserwujące

Tutaj jesteś: Dach i strop / Docieplenie

Rodzina produktów low-lambda od Isover

kategoria: Docieplenie

ISOVER Multimax 30, Super-Mata oraz wprowadzona ostatnio na rynek Profit-Mata to trzy produkty marki ISOVER, które stworzyły rodzinę materiałów o najlepszych parametrach izolacyjnych. Ich zastosowanie oraz prawidłowe zainstalowanie w różnych aplikacjach budowy domów i innych budynków gwarantuje maksymalną oszczędność energii w trakcie ich eksploatacji. Współczynnik przenikania ciepła produktów low-lambda waha się od λD= 0,035 W/m²K do rewolucyjnie niskiego wśród wełen mineralnych λD= 0,030 W/m²K.

  • Izolacja domu to inwestycja na wiele lat, dlatego wybierając odpowiedni materiał izolacyjny, warto pamiętać o przyszłości i zwrócić uwagę na to, czego dziś nie widać gołym okiem, ale pojawi się wraz z pierwszym rachunkiem za gaz, olej czy energię elektryczną. Inwestycja w materiały izolacyjne o parametrach gwarantujących energooszczędność to wartość, która z pewnością zaprocentuje. Produkty ISOVER z rodziny low-lambda to także krok w kierunku ochrony środowiska, a co za tym idzie w kierunku poprawy komfortu i zdrowia mieszkańców  -  mówi Janusz Łyczko, Kierownik Marketingu ISOVER.

Wełna szklana z rodziny low-lambda ISOVER Multimax 30 (λD= 0,030 W/m²K) to produkt z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych o najwyższych właściwościach izolacyjnych. Wykorzystywana jest wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości. Produkty z wełny szklanej są paroprzepuszczalne, przez co zapewniają kontrolę nad przepływem wilgoci i odpowiedni mikroklimat pomieszczeń.

ISOVER Multimax 30 to rewolucyjny i najbardziej energooszczędny materiał izolacyjny z wełny mineralnej dostępny obecnie na rynku. Zastosowanie produktu umożliwia maksymalną oszczędność energii potrzebnej do ogrzania mieszkania, a to oznacza mniejsze zużycie gazu, oleju czy energii elektrycznej. Właściwie zaizolowany MultiMaxem 30 dom ma korzystny wpływ na ochronę nie tylko naszej kieszeni, ale i środowiska.

W ostatnich dniach do rodziny produktów low-lambda, w której prym wiedzie skompresowany produkt w rolce - Super-Mata, dołączyła wełna szklana o deklarowanym współczynniku lambda λD= 0,035 W/m²K, Profit-Mata. Jest doskonałym materiałem do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg i stropów drewnianych oraz stalowych i drewnianych konstrukcji szkieletowych. Ważną cechą obu produktów w rolce jest fakt, iż ze względu na ich właściwości mechaniczne nie wymagają sznurkowania podczas montażu, co wpływa również na znaczne oszczędności czasu montażu i komfort pracy.

Wszystkie produkty z rodziny low-lambda zdobyły już uznanie specjalistów i otrzymały wyróżnienie Teraz Polska dla polskich produktów o najwyższej jakości.

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone