Szukaj w serwisie

Kategorie:

Kleje i zaprawy | Fugi | Farby, lakiery i bejce | Wylewki i podkłady podłogowe | Podkłady gruntujące | Hydroizolacje

Sposób na zatkany odpływ

Sposób na zatkany odpływ
[fot.: HG Polska]

Właściwe działanie kanalizacji zależy od jej prawidłowej budowy, jednak nawet najlepiej zaprojektowana instalacja może się zatkać. Zastosowanie dedykowanych środków do udrażniania to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwych zatorów w kuchennym zlewie, czy w łazienkowych odpływach.

Warunkiem bezawaryjnego działania kanalizacji są odpowiednie średnice rur oraz spadki umożliwiające skuteczne odprowadzanie wody. Jednak w trakcie codziennego użytkowania wanny, umywalki czy kuchennego zlewu do odpływu dostają się substancje i przedmioty powodujące powstawanie zatorów. Kawałki opakowań, włosy, resztki jedzenia czy zużyty olej mogą być przyczyną trudnego do usunięcia zatoru. Jednym z pierwszych sygnałów, że rury kanalizacyjne są niedrożne jest wolne spływanie wody. Zanim odpływ zostanie całkowicie zablokowany, warto sięgnąć po jeden z dedykowanych środków HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu lub HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych i  szybko pozbyć się problemu.

Udrażnianie zlewu kuchennego

HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu dzięki zawartości naturalnych enzymów i mikrobów rozpuszcza uciążliwe zatory z zalegających w rurach resztek pożywienia i tłuszczu. Jest bezpieczny dla środowiska naturalnego gdyż ulega całkowitej biodegradacji. Przed zastosowaniem preparatu, należy usunąć jak najwięcej wody z umywalki. Następnie wlać około 300 ml środka do odpływu i odczekać kilka godzin. HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu może być stosowany do wszystkich rodzajów przewodów odpływowych oraz zbiorników septycznych.

Udrażnianie odpływów w łazience

HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych jest cięższy od wody, dlatego szybko dociera do zablokowanych miejsc. Dzięki unikalnej recepturze rozpuszcza zatory, które są następnie usuwane pod wpływem ciśnienia wody. Do zablokowanego odpływu należy wlać około 300 ml środka i odczekać pół godziny. W przypadku mocno zatkanych rur zaleca się napełnić wannę lub zlew ciepłą wodą, nalać środek i odczekać kilka godzin. HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych może być stosowany do każdego rodzaju odpływów. Nie uszkadza plastikowych rur ani gumowych uszczelek.

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone