Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia | Rynek budowlany | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Tania chemia i artykuły BHP - gdzie kupić?

kategoria: Temat na czasie

Mydła, pasty do rąk, sorbenty, środki do sprzątania, czyściwa, a ostatnio także środki dezynfekujące – to tylko niektóre rodzaje artykułów BHP stosowane w celu utrzymania czystości. Gdzie można kupować je w niskich cenach? Sprawdź nasze porady, by zaoszczędzić na niezbędnych zakupach dla swojej firmy!

 

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy – BHP jest istotne zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracownika. Na pracodawcy znajduje się jednak obowiązek dostarczenia odpowiedniego wyposażenia BHP. Do tej kategorii zaliczana jest także chemia i artykuły BHP - https://abrys-technika.pl/chemia-i-artykuly-bhp/ służące do utrzymania czystości i bezpieczeństwa.

 

Środki utrzymania czystości w firmie – co wybrać?

W kategorii chemii oraz artykułów BHP do utrzymania higieny znajduje się pełna paleta produktów, które mogą być dostosowane indywidualnie do wymogów pod kątem BHP w firmie.

 

Wśród najczęściej zamawianych produktów w tej kategorii znajdują się:

  • środki czystości do rąk – mydła w płynie wraz z dozownikami, pasty BHP do zmywania ciężkich zanieczyszczeń i inne

  • detergenty – przeznaczone do sprzątania, między innymi różnego rodzaju płyny, mleczka i inne

  • środki do dezynfekcji – przeznaczone do dezynfekowania dłoni i powierzchni, na przykład w postaci wygodnych w używaniu sprayów

  • sorbenty – przeznaczone są do absorbowania rozlanych środków, które są trudne w sprzątaniu i neutralizacji

  • akcesoria do sprzątania – miotły, zmiotki, ścierki, czyściwa, mopy, wózki z mopami i inne

 

Ponadto kategoria utrzymania czystości i higieny obejmuje także wiele innych produktów – można zapoznać się z nimi bliżej online.

 

Gdzie kupować tanie artykuły BHP do firmy?

Artykuły BHP służące do utrzymania czystości nie muszą być drogie w zakupie. Aktualnie do dyspozycji jest pełna gama różnych produktów, które można kupić w przystępnych cenach, dzięki czemu firma może spełnić wymogi pod kątem BHP i jednocześnie nie ponosić w związku z tym wysokich kosztów.

 

Sklepy stacjonarne BHP

Stacjonarne sklepy i hurtownie BHP są dostępne zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach. Oferują one pełną gamę produktów dostępnych od ręki, co jest dużym atutem. Wtedy chemia i artykuły BHP mogą być wykorzystane od razu – bez czekania na ich dostawę.

 

Sklepy internetowe BHP

 

Artykuły BHP można zamawiać również w sklepach internetowych. Do wyboru jest szeroka gama adresów, pod którymi można złożyć zamówienie. Plusem jest znacznie szerszy asortyment niż w sklepach stacjonarnych. Co więcej, wiele internetowych sklepów BHP może zapewnić swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny bez ponoszenia kosztów dostawy.

powrót
Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone