Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ochrona drewna na zewnątrz | Ochrona drewna wewnątrz | Ochrona metalu na zewnątrz | Ochrona metalu wewnątrz | Szpachle do drewna i metalu

Emakol Strong MAT - Efekt pięknego matu także dla emalii

Emakol Strong MAT - Efekt pięknego matu także dla emalii
Emakol Strong MAT - Efekt pięknego matu także dla emalii [fot.: Dekloral]

Jeszcze bardziej kolorowo i... matowo! Takie połączenie to najnowsza propozycja marki Dekoral dla osób poszukujących dobrych emalii do malowania drewna lub metalu. Znana i ceniona linia farb Emakol Strong dostępna jest w nowym, ulepszonym wydaniu.

Emakol Strong to linia nowoczesnych emalii alkidowych, przeznaczonych do dekoracji powierzchni drewnianych oraz metalowych. Doskonale sprawdzają się także przy ich renowacji. Oferta emalii poszerzyła się o dodatkowa kolekcję matową – do 24 połyskujących odcieni dołączyło 5 gotowych odcieni w matowej stylizacji: klasyczny Biały, wytworny Czarny, Brąz Ciemny oraz dwa jaśniejsze: Popielaty i Zielony Soczysty. Poza nowymi barwami emalie Emakol Strong wyróżniają się różnorodnością zastosowań: przeznaczone są do malowania przedmiotów z drewna i materiałów drewnopochodnych, a również stalowych oraz metalowych elementów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem stosuje się je także do tynków wewnętrznych. Produkty Emakol Strong MAT idealnie nadają się do odnowienia balustrad schodów, drzwi czy ścian mieszkania.

Marka Dekoral znana jest z dbałości o ekologię. Zgodnie z najwyższymi standardami dostosowanymi do wymogów Unii Europejskiej (dyrektywna VOC 2010), farby Emakol Strong MAT są przyjazne dla środowiska naturalnego i samego konsumenta, czego symbolem jest prezentowany na opakowaniach farb charakterystyczny zielony listek. Dodatkowym atutem emalii Emakol Strong MAT jest 5-letnia ochrona podłoży pionowych.

Nowa emalia marki Dekoral zaskakuje także łatwą i wygodną aplikacją – przy mniejszych powierzchniach możemy się posłużyć wałkiem lub pędzlem a przy większych powierzchniach również metodą natryskową. Po wyschnięciu Emakol Strong MAT tworzy powłokę odporną na wgniecenia i uderzenia.

Podsumowanie najważniejszych cech i parametrów użytkowych farby Emakol Strong MAT:

  • ilość warstw: 1-3

  • czas schnięcia powłoki: 17 h

  • nanoszenie drugiej warstwy: po 17 h

  • aplikacja: pędzel, wałek lub natrysk

  • wydajność przy jednej warstwie: do 18 m²/l w zależności od chłonności i chropowatości podłoża

  • rozcieńczalnik- do wyrobów ftalowych ogólnego zastosowania

  • cena: ok. 20,91 zł/l

powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone