Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ochrona drewna na zewnątrz | Ochrona drewna wewnątrz | Ochrona metalu na zewnątrz | Ochrona metalu wewnątrz | Szpachle do drewna i metalu

Farba antykorozyjna Antykor

Farba antykorozyjna Antykor
Farba antykorozyjna Antykor [fot. Lakma]

Farba antykorozyjna Antykor, od niedawna dostępna w sprzedaży w 5 nowych kolorach młotkowych, to wyrób przeznaczony do zabezpieczenia antykorozyjnego powierzchni stalowych, żeliwnych oraz aluminiowych. Dzięki badaniom laboratoryjnym i zaawansowanej technologii produkcji, farba antykorozyjna łączy w sobie cechy trzech produktów do zabezpieczania metalu i może być nakładana jednowarstwowo.

Antykor zawiera substancje przeciwdziałające korozji oraz izoluje zabezpieczoną powierzchnię metalu przed niszczącym wpływem wilgoci i różnego rodzaju chemikaliów. Poza tym farba pełni funkcję wyrobu podkładowego, międzywarstwy i nawierzchniowego, przy równoczesnym zachowaniu parametrów jakościowych, charakterystycznych dla zabezpieczenia trójwarstwowego.

 

 

 

  • Połączenie cech trzech produktów w jednym sprawia, że Antykor nie tylko zabezpiecza malowane nim powierzchnie przed korozją, ale też zastępuje farbę podkładową stosowaną do zagruntowania powierzchni oraz farbę między warstwową i nawierzchniową przeznaczoną do końcowego, ochronno - dekoracyjnego malowania.  Dzięki temu nawet na powierzchniach z widocznymi ogniskami korozyjnymi, do których zalecane jest stosowanie podkładów, wystarczy tylko jedno wymalowanie – mówi Andrzej Cholewka, product manager z firmy Lakma SAT.

zdjecie
Farba antykorozyjna Antykor [fot. Lakma]
Innowacyjna receptura farby Antykor sprawia, że wytworzone powłoki charakteryzują się dużą elastycznością, wytrzymałością mechaniczną i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie ulegają one erozji mechanicznej i biologicznej. Dodatkowo produkt charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, co sprawia, że można nim malować nawet powierzchnie uszkodzone, lub posiadające widoczne ogniska korozji.

Znakomite właściwości użytkowe i nowoczesna formuła farby antykorozyjnej  Antykor sprawiają, że ma on bardzo szerokie zastosowanie i nadaje się do malowania zarówno powierzchni nowych, jeszcze niezabezpieczonych, jak i starych. Środek może być wykorzystywany do zabezpieczania przydomowych bram, ogrodzeń, parkanów i innych elementów metalowych, ale też do zastosowań przemysłowych np. do ochrony metalowych części estakad, rurociągów, konstrukcji hal, słupów energetycznych, ram, mostów, maszyn, urządzeń i samochodów. Doskonała receptura produktu, sprawia, że z powodzeniem sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach.

Warto dodać, że Antykor nie tylko chroni malowane powierzchnie metalowe przed korozją, ale też nadaje im estetyczny matowy wygląd w wybranym kolorze. Dodatkowo farba dostępna jest obecnie aż w 16 kolorach, gdyż producent – firma Lakma SAT - zdecydował się rozszerzyć paletę barw popularnego produktu o 5 dodatkowych kolorów młotkowych.

  • Producent: Lakma SAT
  • Cena: op, 0,75 l - 32,50 zł/szt. brutto
                op. 5 l - 204 zł/szt. brutto
powrót
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.chemia-budowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone